Vermeerstraat 8
4812 AD BREDA

€ 480.000 vraagprijs

Kenmerken

Soort object
Eengezinswoning
vraagprijs
€ 480.000 kosten koper
Woonoppervlak
86 m2
Perceeloppervlak
110 m2
Inhoud
305 m3
Bouwjaar
1938
Kamers
3
Slaapkamers
2
Verwarming
Cv ketel
Tuin
Geen tuin
Energielabel
D

Omschrijving

Karakteristieke, goed onderhouden, sfeervolle erkerwoning met o.a. een gezellige woonkamer, luxe keuken en badkamer, ruime zolderverdieping met dakkapel en stadstuin met overkapping en berging.

Deze woning is gelegen in de geliefde wijk Haagpoort/Boeimeer aan de groene en karaktervolle Vermeerstraat. De woning is gelegen op slechts enkele fietsminuten van het bruisende centrum van Breda, alsmede het Centraal Station van Breda. Er zijn diverse scholen, winkelcentrum en andere voorzieningen in de directe buurt. De verbinding ten opzichte van de uitvalswegen en snelwegen is uitstekend. Binnen een paar minuten bent u op de A16 en ook de A58 is snel te bereiken.



Indeling


Begane grond


Hal/entree

Hal/ entree met verdiepte trapkast, toegang tot de woonkamer en trapopgang naar de eerste verdieping.


Woonkamer

Sfeervolle woonkamer met erker en openslaande deuren naar de achtertuin.
De vloer is voorzien van een houten visgraat parket.

Vanuit de woonkamer heeft u toegang tot de hal/gang en portaal met toegang toilet en keuken.


Keuken

Luxe keuken met o.a. een gaskookplaat, een afzuigkap, een combi-oven, een koelkast en een vaatwasser.

Een loopdeur biedt toegang tot de tuin.



Eerste verdieping


Overloop

Overloop met trapopgang naar de tweede verdieping en toegang tot de volgende vertrekken:


Badkamer

Luxe en ruime badkamer met een vaste kast, een wandcloset, een dubbel wastafelmeubel en een inloopdouche.


Slaapkamer i

Ruime Slaapkamer gelegen aan de voorzijde.

slaapkamer II
Slaapkamer gelegen aan de achterzijde.



Tweede verdieping

Ruime zolder met dakkapel en bergruimte achter de knieschotten. tevens vindt u hier de aansluitpunten ten behoeve van de wasmachine en CV-combiketel.



Tuin

Gezellige stadsachtertuin met overkapping en achterom.



Berging

Berging met deur naar de brand gang



Wat u verder nog moet weten;

• Het Buitenschilderwerk is in 2024 uitgevoerd.
• Asbest artikel:
In het object kunnen asbesthoudende stoffen aanwezig zijn. Dit is gebruikelijk bij woningen van dit type of van dit bouwjaar. Bij eventuele verwijdering dienen op grond van de milieuwetgeving speciale voorzorgmaatregelen getroffen te worden. Koper verklaart hiermee bekend te zijn en vrijwaart verkoper voor eventuele aansprakelijkheid.
•Ouderdomsclausule:
Koper verklaart ermee bekend te zijn, dat de onroerende zaak meer dan 88 jaar oud is, wat betekent dat de eisen die aan de bouwkwaliteit gesteld mogen worden aanzienlijk lager liggen dan bij nieuwe woningen.
Tenzij de verkoper de kwaliteit hiervan gegarandeerd heeft, staat hij niet in voor de funderingen, de vloeren, de leidingen, voor de elektriciteit, water en gas, de riolering en de aanwezigheid van enig ongedierte c.q. schimmels (zoals bijvoorbeeld houtworm, boktor, zwam etc.). Bouwkundige kwaliteitsgebreken worden geacht niet belemmerend te werken op het in artikel 6.3 van de koopakte omschreven woongebruik.


Bart Kimenai
Registermakelaar

0620426067
[email protected]

   

Plaats


Vraag een bezichtiging aan of vraag een brochure op

Heeft u interesse in Vermeerstraat 8? Vraag dan een brochure aan, zodat u alle uitgebreide informatie rustig kunt nalezen.

Wilt u een bezichtiging aanvragen? Geef dan een dag en dagdeel van uw voorkeur op. We zullen dan zo spoedig mogelijk contact met u opnemen om een bezichtiging in te plannen.