Hyacintplein 16
4818 GP BREDA
€ 1.050.000 vraagprijs
Kenmerken
Soort object
Herenhuisvraagprijs
€ 1.050.000 kosten koperWoonoppervlak
196 m2Perceeloppervlak
226 m2Inhoud
721 m3Bouwjaar
1928Kamers
8Slaapkamers
7Verwarming
Cv ketelSchuur
Vrijstaand houtTuin
AchtertuinEnergielabel
DOmschrijving
Sfeervol en royaal herenhuis op toplocatie in Zandberg.
Op een zeer geliefde locatie in de kindvriendelijke wijk Zandberg (Breda-Zuid) ligt dit royale en karakteristieke herenhuis met een heerlijke achtertuin op het zuidwesten. De woning, ontstaan uit de samenvoeging van een voormalige beneden- en bovenwoning, biedt uitzonderlijk veel ruimte en mogelijkheden voor grote gezinnen, werken aan huis of het combineren van wonen en hobby's.
Gelegen aan het gezellige Hyacintplein combineert deze woning een charmante uitstraling met modern wooncomfort. De woning beschikt onder andere over een ruime woonkamer en-suite, een grote en gezellige leefkeuken, maar liefst 7 slaapkamers en 2 badkamers. Bij de renovatie zijn diverse authentieke elementen behouden gebleven, wat zorgt voor een warme en karaktervolle sfeer.
Daarnaast is de ligging bijzonder gunstig: op korte afstand van het bruisende centrum van Breda, scholen, winkels en diverse uitvalswegen. Hier woont u rustig, maar met alle voorzieningen binnen handbereik.
Begane grond
Via de entree betreedt u de woning in een ruime hal met natuurstenen vloer, garderobe en toegang tot twee praktische kelders.Woonkamer
De royale woonkamer is verdeeld in een voor- en achterkamer en straalt direct sfeer uit dankzij de fraaie plafonds met ornamenten, de eikenhouten vloer en de en-suite met vaste kasten. De openslaande deuren naar de tuin maken dit een heerlijke leefruimte voor elk seizoen.Keuken
Aan de achterzijde bevindt zich de grote leefkeuken: een centrale plek in huis waar koken en samenzijn samenkomen. De keuken is voorzien van een natuurstenen vloer met vloerverwarming een grote voorraadkast en diverse inbouwapparatuur. Vanuit hier heeft u toegang tot de bijkeuken en de tuin.Bijkeuken
De bijkeuken biedt ruimte voor wasapparatuur en de cv-installatie (HR Intergas 2024) en heeft eveneens een directe doorgang naar buiten.Werkkamer
Aan de voorzijde bevindt zich een extra werk- of slaapkamer, ideaal voor thuiswerken of gasten.
Eerste verdieping
Overloop
Ruime overloop met trapopgang naar de tweede verdieping.Hoofdslaapkamer i
De royale master-bedroom is een echte eyecatcher en heeft openslaande deuren naar zowel een balkon aan de voorzijde als een dakterras aan de achterzijde. De kamer staat in directe verbinding met een badkamer en kan indien gewenst eenvoudig worden opgesplitst in twee ruime slaapkamers. Vanuit deze master bedroom, heb je toegang tot de badkamer aan de voorzijde.Badkamer i
Betegelde badkamer met wastafelmeubel en inloopdouche.Toilet
Aparte betegelde toilet.Badkamer ii
Betegelde badkamer met ligbad en wastafel.
Tweede verdieping
Overloop
Ruime overloop met vaste trap naar de derde verdieping.Slaapkamers ii - v
Op de tweede verdieping bevinden zich vier slaapkamers, verdeeld over de voor- en achterzijde van de woning. Dankzij de dakkapellen zijn de kamers licht en praktisch in te richten.
Derde verdieping
De derde verdieping beschikt over een voorzolder met dakraam en bergruimte, en een zevende slaapkamer met dakkapel. Een ideale plek voor een tienerkamer, atelier of rustige werkruimte.
Tuin
De fraai aangelegde achtertuin is een echte plus: ruim, zonnig en voorzien van meerdere terrassen, een overkapping voor een loungehoek en een vrijstaande houten berging met elektra.Dankzij de eigen achterom is de tuin ook praktisch in gebruik.
Wat u verder nog moet weten
• Zeer royaal herenhuis met veel leefruimte• De gashaard in de woonkamer is niet bruikbaar
• Samengevoegd tot één woning in 2004/2005
• Extra berging aanwezig in de brandgang
• Erfdienstbaarheid/kettingbeding van toepassing voor riool buren














