Strijenlaan 64
4835 RE BREDA

€ 1.100.000 vraagprijs

Kenmerken

Soort object
Eengezinswoning
vraagprijs
€ 1.100.000 kosten koper
Woonoppervlak
157 m2
Perceeloppervlak
284 m2
Inhoud
555 m3
Bouwjaar
1936
Kamers
5
Slaapkamers
3
Verwarming
Warmtepomp
Schuur
Aangebouwd steen
Tuin
Achtertuin
Energielabel
A

Omschrijving

Sfeervolle, geheel gemoderniseerde, uitgebouwde hoekwoning (3-onder-1-kap), gelegen op een toplocatie in Breda-Zuid. De woning kent een zeer hoog afwerkingsniveau.

Bij de verbouwing en renovatie is deze woning weliswaar geheel gemoderniseerd doch de typische "jaren 30"-stijlelementen zijn zorgvuldig bewaard gebleven. Zo is onder andere de oude granito-vloer in de hal vervangen door een nieuwe geïsoleerde granito-vloer met vloerverwarming, is het bestaande glas-in-lood in dubbel glas geplaatst en zijn de oude schuifdeuren en open haard vervangen door eigentijdse varianten waardoor de kenmerkende "ensuite"-woonkamer op sfeervolle wijze is gehandhaafd.

Deze woning is gasloos én de gasaansluiting is ook verwijderd! Verder is de woning volledig geïsoleerd en beschikt zij over een warmtepomp, een warmteboiler, vloerverwarming & koeling, airconditioning, een oplaadpunt voor een elektrische auto alsmede 31 zonnepanelen. Daarmee is deze prachtige jaren-dertig-woning niet alleen bijzonder duurzaam (Energielabel A) maar voldoet zij ook aan alle hedendaagse gebruikerswensen waaronder een optimale klimaatbeheersing (ook tijdens hittedagen) terwijl de unieke stijlelementen uit de "jaren 30" behouden zijn gebleven. De ruime en sfeervol ingerichte stadstuin met een onderhoudsvrije geïsoleerde berging ligt op het zuiden en biedt optimale privacy door de afwezigheid van direct aangrenzende bebouwing aan de achterzijde.

De ligging is uitstekend enerzijds rustig en toch nabij scholen, winkels, de Ginnekenmarkt en het Mastbos.



Indeling


Begane grond


Hal/entree

Je betreedt de woning via de sfeervolle hal/entree, deze ademt de authentieke sfeer door de aanwezigheid van onder andere de granito-vloer, wandbetegeling en glas-in-loodramen. In deze hal tref je de garderobe en vervolgens, de volgende ruimtes:


Trapkast

Een verdiepte trapkast, ideale bergruimte. In de trapkast is een waterontharder geplaatst.


Toilet

Toiletruimte met wandcloset met inbouwreservoir en fonteintje. Ook in deze ruimte zijn authentieke wandbetegeling en een granito-vloer aanwezig.


Meterkast

Los van de bestaande (kleine) meterkast met de hoofdgroepen direct naast de voordeur is achter in de hal een nieuwe uitgebreide extra groepenkast geplaatst. De woning beschikt over een 3-fase-aansluiting van 25A per fase. Naast de garderobe en de nieuwe groepenkast bevindt zich tevens het bedieningspaneel voor het alarmsysteem.


Woonkamer

De woonkamer en suite is vanuit de gang bereikbaar. De voor- en tussenkamer zijn middels schuifdeuren van elkaar gescheiden.

De voorkamer is in gebruik als zitkamer/tv-kamer. In deze kamer (met sfeervolle erker) is een houtkachel geplaatst. In de zijkamer is een werkplek gecreëerd, deze ruimte is bijvoorbeeld ook zeer geschikt om als speelhoek gebruikt te worden.

De tussenkamer verbindt de voorkamer en de keuken met elkaar en is in gebruik als eetkamer, deze kamer biedt plaats aan een ruime tafel (voor 10 à 12 personen).


Woon-/eetkeuken

In de fraaie, lichte uitbouw (voorzien van een geheel te openen pui) is de luxe op maat gemaakte keuken van het Italiaanse topmerk Valcucine geplaatst, met een Eikenhouten bar met "Bricola"-houtafwerking (gemaakt van de houten palen uit de vaargeulen rondom Venetië). De inrichting bestaat uit een composiet blad met rvs-spoelbak, een kraan met combi-kokend waterkraan (Cube, 5-in-1-systeem), een Bora inductiekookplaat met geïntegreerde afzuiging, een vaatwasser en veel bergruimte in laden.

In het wandmeubel zijn twee ovens geplaatst, een combi-oven en een combi-stoomoven, alsmede een apothekerskast en bergruimte. Wandmeubel met koffiecorner, koel-vriescombinatie en ook hier veel kastruimte. De inbouwapparatuur is van het merk Miele.
In de keuken is een airco-unit ten behoeve van het hele woongedeelte geplaatst.

Grenzend aan de keuken:


Bijkeuken/berging

Bijkeuken/berging met plafondhoge Italiaanse designkasten van het merk Poliform. Ook tref je hier de aansluitpunten ten behoeve van de wasapparatuur en het buffervat/de boiler.
Dubbele deuren verbinden deze ruimte met de oprit, aan de achterzijde vormen dubbele deuren de verbinding met de tuin. De begane grond is, met uitzondering van de bijkeuken en het kookgedeelte van de keuken, voorzien van een prachtige vloer in visgraatpatroon. De bijkeuken en keuken zijn voorzien van mooie lichte plavuizen.



Eerste verdieping


Overloop

Overloop met trap naar verdieping II en toegang tot:


Slaapkamer i

Voorslaapkamer met 2 grote inbouwkasten.


Badkamer i

Badkamer met moderne, luxe inrichting bestaand uit een douche met hand- en regendouche en strakke glazen douchedeuren, een wandcloset met inbouwreservoir, een wastafel in een meubel en een design-radiator. Deze badkamer is voorzien van vloerverwarming.


Slaapkamer ii

Achterslaapkamer met wand met plafondhoge garderobekasten van het merk Poliform. Deze kamer is voorzien van
airconditioning en een visgraat parketvloer.


Inbouwkast

Grote inbouwkast.


Badkamer ii

Tweede badkamer, eveneens voorzien van een luxe inrichting met douchecabine met hand- en regendouche, een wandcloset met inbouwreservoir, een wastafelmeubel met dubbele wastafel en een handdoekenradiator.
Beide badkamers en het plafond op de overloop zijn voorzien van inbouwspots.



Tweede verdieping


Voorzolder

De voorzolder heeft een dakkapel, een Velux dakvenster én is eveneens voorzien van een airco-unit. De ruimte is momenteel in gebruik als werkkamer/logeerruimte en is eenvoudig af te scheiden als extra (4e) slaapkamer.

De dakkapel (met screen) is in kunststof uitgevoerd.


Slaapkamer iii

Achterslaapkamer met (kunststof) dakkapel; in deze ruimte is een wastafel in een meubel geplaatst. Achter knieschotten tref je bergruimte. Voor het comfort is ook in deze kamer een airco-unit geplaatst.

De airconditioning op verdieping II is in gebruik als koeling en verwarming.



Tuin

De heerlijke tuin is op het zuiden gelegen en biedt optimale privacy; achter de woning heb je geen directe buren. De tuin is onder andere voorzien van elektra- en wateraansluiting, een waterdruppelsysteem voor planten in de voor- en achtertuin.
Achter in de tuin tref je een ruime, geïsoleerde, onderhoudsvrije berging (Biohort) met sedumdak. De voor- en achtertuin alsmede de oprit zijn voorzien van tuinverlichting (in-Lite). De houten schutting en muurafwerking zijn van padoukhout.

Aan de achterzijde van het woonhuis is een prachtige overkapping in de vorm van een screen geplaatst.
De voortuin en fietsencarport zijn middels een looppoort af te sluiten.



Wat u verder nog moet weten

• Er zijn 31 zonnepanelen geplaatst
• Alle ramen aan de zuid- en westzijde alsmede de dakvensters, lichtstraat en dakkapellen zijn voorzien van zonwering aan de binnen en/of buitenzijde
• Er is aan oplaadpunt t.b.v. een auto aanwezig.
• In de uitbouw is een lichtstraat (keuken) en een dakvenster (in de bijkeuken) geplaatst t.b.v. extra daglichttoetreding.
• De woning is zeer duurzaam en gasloos
• De woning is voorzien van vloerkoeling en airconditioning

Verder treft u de volgende voorzieningen:
• Een oplaadpunt voor auto
• Een waterontharder
• Een alarmsysteem
• Zonwering binnen en/of buiten
• Een waterdruppelsysteem voor beplanting voor en achter
• Tuin- en opritverlichting
• Sedum-daken op uitbouw en op tuinberging
• Een fietsencarport
• Een geïsoleerde onderhoudsvrije tuinberging


Lennart van Oosterhout
Registermakelaar-taxateur

06 - 22 97 21 99
[email protected]

   

Plaats


Vraag een bezichtiging aan of vraag een brochure op

Heeft u interesse in Strijenlaan 64? Vraag dan een brochure aan, zodat u alle uitgebreide informatie rustig kunt nalezen.

Wilt u een bezichtiging aanvragen? Geef dan een dag en dagdeel van uw voorkeur op. We zullen dan zo spoedig mogelijk contact met u opnemen om een bezichtiging in te plannen.